Zaznacz stronę
 1. Wzięcie udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki Promocji określone niniejszym Regulaminem.
 2. Organizatorem promocji jest VOLTERRA Aleksandra Boroń (właściciel Delirium Horror House) zwana dalej „organizatorem”.
 3. Promocja obowiązuje od 15.08.2016 do odwołania.
 4. Kupon może być wykorzystany tylko i wyłącznie w okresie ważności niniejszej promocji.
 5. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie kuponu rabatowego oraz skompletowanie grupy 6 osób. Kupon należy okazać pracownikowi Delirium Horror House przed dokonaniem zakupu biletów.
 6. Kupon rabatowy uprawnia jednego z sześciu uczestników do jednego darmowego biletu wstępu do Delirium Horror House. Każdy kupon można wykorzystać tylko jeden raz.
 7. Jedna grupa składająca się z 6 osób może wykorzystać maksymalnie jeden kupon rabatowy „drugi raz za darmo” podczas jednej wizyty. Pozostałym pięciu osobom z grupy nadal przysługuje możliwość skorzystania z rabatów wymienionych w punkcie 8.
 8. Lista możliwych do wykorzystania kuponów rabatowych dla pozostałych członków grupy:
  a) „Boisz się o 10% taniej”
  b) „Boisz się o 20% taniej”
  c) „Boisz się o 50% taniej”
  d) „Boisz się w 100% za darmo”
 9. Kupony nie obowiązują na wydarzenia specjalne.
 10. Promocja dotyczy pojedynczej rezerwacji dla 6 lub więcej osób (łączenie dwóch lub więcej rezerwacji nie jest możliwe).
 11. Kupon nie może zostać wymieniony na środki pieniężne ani nie może stanowić przedmiotu obrotu handlowego innego niż określony w niniejszym regulaminie.
 12. Pracownik Delirium Horror House uprawniony jest do odmówienia przyjęcia kuponu i jego realizacji, jeżeli przedłożony kupon budzi jego wątpliwości, co do autentyczności i legalności pochodzenia.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym klientów.